Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Expresní kurýrní přeprava po celé Evropě

Standardně přepravujeme objemy do 24 kubíků (10 europalet). Bezpečnost přepravovaného zboží zajišťujeme pomocí osvědčeného uvazování. Vždy zajistíme, že se s Vaším nákladem bude manipulovat velmi šetrně. Jako bonus také nabízíme možnost monitoringu auta pomocí GPS, obdržíte přístupový kód a můžete sledovat svůj náklad z bodu A až do bodu B. Jsme schopni také zajistit přeložení vozidla, nebo krátkodobé uskladnění zásilky.

Jaké služby poskytujeme?

  • Kurýrní služby – rychlé doruční, bezpečná přeprava

Pokud nechcete riskovat poškození zboží, chcete mít možnost měnit adresu doručení, a především potřebujete přepravu zajistit velice rychle, pak je nejlepší volbou kurýrní služba. S Vaším nákladem budeme manipulovat velmi šetrně.

  • Just in time – protože v jednoduchosti je síla

Just in time je osvědčená metoda, jak přepravovat materiál na požadované místo v přesném čase a omezit tak náklady na minimum. Vše plynule, v dohodnutý čas na dohodnuté místo.  

  • Expresní doprava po celé Evropě

Je nám jedno, jestli chcete poslat jeden balík do Brna nebo deset palet do Holandska. Zboží přepravujeme expresně, a to po celé Evropě. Specializujeme se na Německo, Řecko, Holandsko a Itálii.

Garantujeme dodržení termínu doručení

Po přijetí objednávky zasíláme na místo vyzvednutí náš vůz, který pojme až 10 europalet. Pod plachtu se vejde náklad o výšce 2,45 m a šířce 2,20 m. Posádky tvoří jeden nebo dva řidiči. Naši zkušení řidiči se vyznají v husté síti dálnic po celé Evropě a zboží doručí v rekordně krátkém čase. Kontaktuje nás a zeptejte se na cokoliv, co Vás zajímá.